Прикарпатська волонтерка влаштувала на Луганщині міні-лікарню для бійців. ВІДЕО

На передовій у Луганській області українські бійці вгризаються у землю – риють бліндажі та земляні укріплення. Два тижні вони працювали фактично вручну, і лише кілька днів тому їм підігнали техніку.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає WestNews.

Це необхідна умова вижити, бо обстріли з ворожого боку не припиняються. По позиціях ЗСУ працюють міномети та важка артилерія, і боєприпасів бойовики не шкодують. На передовій щодня з’являються вирви від 150-міліметрових снарядів самохідної артилерії. Військові кажуть, що їх накривають цілими квадратами – працюють дуже професійно. До цього додається і мінометний вогонь. Тільки за минулу добу внаслідок обстрілів бойовиків на Луганщині поранення дістали п’ятеро бійців.

Одне з найважчих завдань – доправити потребуючих до шпиталю. Оскільки дороги в поганому стані, а лікарень мало, волонтери відкрили у Кримському стабілізаційний пункт. Туди приїхала відома на фронті “Степанівна”. Вона сама з Прикарпаття, раніше працювала в Пісках, а тепер облаштувалась на Луганщині. У “Степанівни” є дихальний апарат, хірургічний стіл, ліки для невідкладних пацієнтів.

“Тут у мене антибіотики – флакон, ампули, таблетки. Тут у мене анальгетики, спазмалгетики таблетовані, тут у мене гіпотензивні”, – проводить волонтерка міні-екскурсію для журналістів.

Саме її стараннями пораненим надають першу допомогу, щоби потім їх можна було транспортувати.

Саме Кримське минулої ночі вкотре обстріляли з гранатометів. За інформацією військово-цивільної адміністрації, внаслідок цього було пошкоджено газопровід. Наразі подачу палива відновили. Про мінські домовленості та припинення вогню на прифронтовій ділянці уже навіть не згадують – це явище віртуальне. Бійці продовжують окопуватися та ставити укріплення – вирівнюють лінію фронту. Як наслідок, ворог дуже близько підійти не матиме змоги.

 

Загрузка...

Comments are closed.