WestNews.com.ua

Прикарпатські біохіміки представили Україну на міжнародній конференції в Парижі

24.06.2019, 20:33  |  Автор:   Власенко Власта

Науковці кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету представили Україну на міжнародній конференції в Парижі.

Про це в понеділок, 24 червня, повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

«Науковці кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Володимир Лущак, доценти Надія Мосійчук та Марія Байляк, взяли участь у 21-й Міжнародній конференції «Оксидативний стрес, редокс-гомеостаз та антиоксиданти («Oxidative stress, redox homeostasis & antioxidants»). Захід проходив 20-21 червня в Університеті імені Марі та П’єра Кюрі (University Pierre and Marie Curie, UPMC) в Парижі (Франція). Науковці нашого університету були єдиними учасниками, які представляли Україну», – йдеться у повідомленні.

Прикарпатські вчені виступили з доповідями про результати спільного українсько-німецького проєкту по дослідженню біохімічних механізмів старіння організму у нормі та за умов періодичного голодування.

Загалом, у науковій конференції взяли участь понад 200 учасників з 27 країн світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто хоче вчитися на Факультеті філології ПНУ – поспішайте: є цікаві новини

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X