WestNews.com.ua

Прикарпатські енергетики вперше провели онлайн урок

01.10.2020, 19:01  |  Автор:   Провальна Наталія

Волонтери АТ «Прикарпаттяобленерго» на замовлення «Київської Малої академії наук учнівської молоді» розробили та провели он-лайн урок з електробезпеки для підопічних БФ «З теплом у серці» та соціального проекту «Особливі», пише WestNews з посиланням на пресслужбу енергетичної компанії.

У проекті задіяні працівники компанії, які на волонтерських засадах щороку відвідують школи області, де проводять уроки з електробезпеки. У доступній ігровій формі вони розказують школярам про властивості струму, його користь і небезпеку.

Цього року, через пандемію, волонтери не могли проводити уроки в освітніх закладах, це й стало причиною розповісти потрібну інформацію через онлайн урок.

Під час уроку на платформі Zoom, дітям у цікавій формі розказали, що таке електроенергія та які її види існують, звідки вона береться, як потрапляє в наші оселі та найголовніше – чим небезпечний струм і яких правил варто дотримуватися, щоб не наражати себе на небезпеку.

Прикарпатські енергетики вперше подали інформацію про електробезпеку через он-лайн урок. А також готові поширити цю практику і для учнів Івано-Франківська та області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Прикарпаттяобленерго” святкує свій 90-річний ювілей: цікаві факти з історії першої міської електростанції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X