WestNews.com.ua

Прикарпатські газопроводи тепер обстежує сучасна мобільна лабораторія. ФОТО

24.09.2020, 13:09  |  Автор:   Провальна Наталія

«Івано-Франківськгаз» шукає витоки газу на підземних газопроводах за допомогою сучасної мобільної лабораторії. Фахівці газорозподільної компанії, завдяки сучасному автомобілю, який обладнаний приладами, що дозволяють визначити місця пошкодження труб та витоків газу, розпочали обстеження газових мереж в Косівському районі. В результаті, за 5 днів роботи обстежено 45 км та виявлено 56 витоків газу.

Новітні прилади фіксують найменшу концентрацію газу на відстані 8 метрів при швидкості руху автомобілю до 40 км на годину. Вісім датчиків на бампері аналізують повітря та виявляють наявність в ньому метану. Передбачуване місце пошкодження труби фіксується на карті, а програма сповіщає про це сигналом. Після цього фахівці «Івано-Франківськгазу» за допомогою ручного детектора встановлюють точне місце витоку та викликають аварійну службу 104 для його локалізації,- повідомляє пресслужба «Івано-Франківськгазу».

Технічний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський каже, що пересувні мобільні лабораторії дозволять пришвидшити процес обстеження труб, зробити його автоматизованим та підвищити точність обстеження.

Цього року за допомогою згаданого приладу газовики планують обстежити газопроводи у Снятинському, Коломийському районах та Івано-Франківську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фільтратопровід, сортувальна лінія та біогазова установка: як працює КП “Полігон”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X