WestNews.com.ua

Прикарпатські лісівники облаштували автобусну зупинку у гірському селі. ФОТО

16.09.2020, 21:48  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Лісівники Верховинщини дбають про комфорт горян: облаштовують джерела, місця відпочинку та зупиночні пункти. Такі речі надзвичайно важливі для мешканців гірських районів, адже деяким з них часто доводиться долати чималий шлях додому.

Ідею облаштування зупинки запропонували майстри лісу Устеріцького лісництва брати Микола та Василь Данилюки, їхню ініціативу радо підтримав т.в.о директора Гринявського лісгоспу Андрій Максим‘юк. Нещодавно відбулося урочисте відкриття зупинки.

«Я та мої працівники намагаємося допомагати громаді, співпрацювати з її мешканцями, адже самі живемо тут, – зазначив Андрій Максим’юк. – Тепер жителі присілку чи мандрівники зможуть з комфортом чекати свого транспорту, або сховатися від негоди».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що нам віщують зорі: гороскоп на 17 вересня для всіх знаків Зодіаку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X