WestNews.com.ua

Прикарпатські науковці вивели новий сорт картоплі

11.08.2020, 15:54  |  Автор:   Хромей Зоряна

Науковці Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН готують до внесення в Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні, ранньостиглий сорт картоплі Спас.

У непростих погодних умовах вчені Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН провели традиційний День поля, пише НААН.

«До Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, занесено 5 сортів картоплі нашої селекції, – додає завідувач сектора картоплярства Р. В. Ільчук. – Готуємо до поповнення цього реєстру і ранньостиглий сорт Спас, який показує досить високу врожайність. Всього на демонстраційному полі понад 20 сортів картоплі, і найбільш знаменитий з них під промовистою назвою Легенда».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Центральному ринку триває сезон молодої картоплі: чим корисний овоч

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X