WestNews.com.ua

Прикарпатські поліцейські пройшли атестаційну комісію

25.06.2019, 19:43  |  Автор:   Власенко Власта

Засідання комісії відбулося сьогодні, 25 червня, під керівництвом начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковника поліції Володимира Голубоша, пише West News з посиланням на Національну поліцію.

Атестаційну комісію за участю представників ГУНП в області та громадськості проходили працівники поліції, які висуваються для визначення на вищі посади, а також ті, які приступили до виконання службових обов’язків після декретної відпустки.

Перед прохожденням даної комісії, працівники повинні пройти підвищення кваліфікації: здати заліки з у сіх видів службової підготовки, практичної стрільби, а також скласти тестування  на визначення рівня знань законодавства України і загальних здібностей та навичок.

Зазначається, що 15 працівників, які прибули на комісію, одержали схвальне рішення – призначення на вищі посади, в т.ч. і керівні, а також відповідності уже займаним посадам.

До слова, до складу атестаційної комісії увійшли : заступник начальника управління карного розшуку Роман Чекмарьов, начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк, заступник начальника Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Олег Марусяк та представник від громадськості – Богдан Мойсишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У франківській лікарні з’явилось сучасне обладнання для новонароджених немовлят. ФОТО

 

25.06.2019, 19:43  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X