WestNews.com.ua

Прикарпатські поліцейські розповіли школярам про особливості своєї професії

10.10.2019, 18:53  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 10 жовтня, у Черніївській загальноосвітній школі відбувся обласний інтерективно- змагально-мотиваційний захід «Майстерня професій», участь у якому взяли і представники Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Мета данного заходу полягала в тому, щоб допомогти школярам зробити свідомий вибір майбутньої професії і сформувати у них почуття відповідальності за власний вибір. Щоб діти йшли навчатися і знали, що знайдуть після цього достойну роботу.

Захід був цікавим та корисним, оскільки учні виконували завдання та ближче ознайомилися з роботою професіоналів, поспілкувалися з роботодавцями, представниками навчальних закладів та отримали певні практичні навички роботи, характерні представленим професіями, усвідомили значущість тієї чи іншої професії.

Особливою популярністю користувався стенд Головного управління Нацполіції в Івано-Франківської області. Працівники сектору відбору ГУНП в області ознайомили школярів з переліком закладів вищої освіти МВС України, які здійснюють підготовку фахівців для різних підрозділів поліції.

Працівники криміналістичного підрозділу провели майстер-клас та продемонстрували, як правильно виявляти сліди відбитків рук на різних поверхнях. Учні жваво розпитували поліцейських про їх робочі будні і про вимоги до кандидатів на службу в поліції. Гості заходу мали можливість особисто поспілкуватись з представником кадрового забезпечення та задати йому запитання, які їх цікавили.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X