WestNews.com.ua

За два дні на водіїв інспектори поліції склали 30 постанов щодо порушення ПДР на Прикарпатті. ФОТО

05.06.2019, 16:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З 3 червня на Івано-Франківщині розпочалися оперативно-профілактичні заходи щодо протидії порушень правил дорожнього руху, злочинності, виявлення незаконної зброї, боєприпасів і наркотичних речовин. Крім того, особливу увагу зосереджують на забезпечені дотримання правил дорожнього руху його учасниками.

До заходів залучені працівники груп реагування патрульної поліції  області, франківські патрульні, рота поліції особливого призначення, а також патрульні поліцейські з Вінницької та Львівської областей.

Перед заходами правоохоронці  пройшли цільовий інструктаж і готові до виконання поставлених завдань.

За два дні відпрацювань поліцейські патрулювали у Верховині, Тисмениці, Коломиї, Яремчі та Богородчанах. Наразі на водіїв інспектори склали 30 постанов та 1 протокол за ст. 130 КУпАП.

Правоохоронці наголошують на необхідності неухильного дотриманння правил дорожнього руху його учасниками. Поліцейські й надалі продовжують відповідні оперативно-профілактичні заходи спрямовані на збереження та убезпечення життя громадян, а також запобігання травматизму на дорогах краю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Калуші внаслідок ДТП 14-річний хлопчик знаходиться в реанімації

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X