WestNews.com.ua

Прикарпатські поліцейські закликають підтримати кампанію проти насильства над жінками

25.11.2018, 13:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Дeнь бiлої стрiчки, 25 листопада, чоловiки у рiзних крaїнaх прикoлюють до oдягу бiлу стрiчку, як симвoл пiдтримки у прагненнi викорiнити нaсильство щoдо жiнок.

Таким жестом вони закликають інших підтримати цю ініціативу, повідомляє WestNews з посиланням на відділ комунікації поліції Івано-Франківщини.

“Коли весь світ стає на захист жінок і дівчат, українські поліцейські не залишаються осторонь. Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області долучається до Міжнародної кампанії «День білої стрічки»!” – йдеться в повідомленні.

Глобальна ініціатива “Біла стрічка”  походить із Канади. Вона є найбільшим світовим рухом, який має на меті залучення чоловіків до вирішення проблеми насильства з боку чоловіків по відношенню до жінок і дівчат.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X