Прикарпатські рятувальники шукали туриста, який заблукав під час сходження на гору Піп Іван

15.02.2020, 8:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 15 лютого о 00:35 до Явірницького ПРВ надійшо повідомлення від туриста, жителя міста Маріуполя, про те, що він під час сходження на Піп Іван, зійшов з маршруту, заблукав та потребує допомоги.

О 00:55 для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено Явірницьке ПРВ (3 людей), що чергує пості гори Піп Іван. Орієнтовна відстань до потерпілого 3,5-4 км.

Погодні умови на горі Піп Іван: хмарно, туман (видимість 20 м.), сніг, вітер південний 5-6 м/с, температура повітря -8°С.

О 02:22 рятувальники зустріли потерпілого в задовільному стані та допомогли продовжити рух по маршруту. О 04:07 рятувальники разом із туристом дійшли на пост гори Піп Іван, де залишились на ночівлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У горах травмувався турист з Києва: не міг самостійно пересуватись. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X