WestNews.com.ua

Прикарпатські рятувальники зробили доступним маршрут на гору Сивуля. ФОТО

24.09.2020, 8:06  |  Автор:   Провальна Наталія

З 18 по 21 вересня вібувся четвертий етап відновення червоного маршруту Східно-карпатського туристичного шляху на хребті Сивулі.

Рятувальники прочистили стежку від завалів і жерепу, відновили маркування, розказує гірський рятувальник Віктор Худяк на своїй сторінці у соцмережі.
До того ж, повністю прочистили зєднювальну стежку з хребта до траверса (давня військова дорога Першої світової війни), буде нанесена на туристичні карти.
Велика подяка всім хто долучився фінансово до проведення акції, в це 22 особи. Перераховані кошти використались на ланцюги до бензопили, робочі рукавиці, паливо, мастило, продукти харчування, транспорт. Кошти що залишилися будуть використані на акцію відновлення маршруту гора Висока, Ігровець в жовтні місяці.
ЧИТАЙТЕ ТAКОЖ: На горі Піп Іван промаркували зимовий маршрут. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X