WestNews.com.ua

Прикарпатські ветерани АТО розповіли, якою є їхня позиція щодо передвиборчої кампанії

28.01.2019, 12:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 28 січня, в Івано-Франківську ветерани АТО провели прес-конференцію, під час якої розповіли свою думку та позицію щодо передвиборчої кампанії в Україні.

Прикарпатські ветерани АТО зазначили, що не підтримують жодну політичну силу. Ба більше, вони зазначили, що є аполітичними, інформує WestNews.

“Передвиборча компанія тільки почалася, а туди уже затягнули ветеранів. Ми не дозволимо втягнути до цих процесів наших побратимів. Їх намагаються просто використати, бо люди в камуфляжі – це як додатковий бонус. Вибори закінчаться, а нам далі якось жити і дбати про тих, хто втратив своє здоров`я”, – наголошує ветеран АТО Андрій Фармуга. 

Також ветеран нагадав ситуацію, яка трапилася під час з`їзду одного з кандидатів у президенти.

“Скандал, який був під час з`їзду Юлії Тимошенко, коли вона раптом стала “кіборгом”. Поява хлопців була сприйнята негативно. Там брали участь учасники з спілки «Побратими України». Навіть для деяких учасників цієї спілки це було несподіванкою. Я думаю, що це тільки початок. Ці вибори – це останній шанс видавити з ветеранів все, що можна для політичного рейтингу”, – переконаний атовець.

Андрій Фармуга каже, що, на його думку, задачі, які стоять перед виборчими штабами, – це витягнути з атовців все, що могло б їм допомогти.

“Ми розуміємо, що є певними конкурентами для політиків. Кожен з нас є громадянином, і кожен робитиме свій вибір у бюлетені. Ми не маємо нічого проти, коли хтось з нас почне займатися політичною діяльністю. Ця людина буде діяти та говорити тільки від себе, індивідуально, від свого імені. Однак, ми проти того, щоб ця людина висловлювалася від імені всіх ветеранів”, – наголошує атовець.

Заступник голови міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв зазначив, що до асоціації неодноразово зверталися за допомогою щодо підтримання різних політичних діяльностей.

“Ми таке не підтримуємо. Деякі люди за допомогою ветеранів намагатимуться нав‘язати думку мільйонам. Ми будемо це присікати. Будемо всім публічно розповідати про тих політичних кандидатів, які будуть звертатися до нас з проханням про підтримку. Наш ветеранський рух він зосередженій на соціальній адаптації ветеранів у мирному житті після бойових дій. Вся інформація яке йде від нас – це інформація від усіх ветеранів. Ми не підтримуємо жодного кандидата”, – наголошує він.

Крім того,  Василь Андріїв звернувся до політиків з проханням “не створювати свої кишенькові ветеранські організації”.

“Ми маємо визначити наші певні принципи. Перший з них – аполітичність. Ми завжди будемо дотримуватися цього. Ми не хочемо бути маріонетками у чужих руках. Тим людям байдуже на нас, їм головне досягнути власних меркантильних інтересів. Наша думка тверда, і ми з цієї дороги не зійдемо”, – додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Форум перевершив наші сподівання», – організатори ветеранського форуму, який відбувся на Прикарпатті. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X