Прикарпатські волонтери майже добудували хату для родини бійця, який помер одразу після повернення з війни

Небайдужі люди та волонтери майже забершили ремонт недобудованої хати родини учасника АТО з Калуського району Віктора Спориша.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Наталія Перцович.

“Посміхнені обличчя і світлі отеплені кімнати оселі. Тепер ось так житиме сім’я Віктора Спориша із Новиці Калуського р-ну Ів-Франківської обл, який вернувшись з війни, помер наступного дня на власному подвір’ї. В квітні виповниться рік, як ми дізнались про цю сім’ю. Державних компенсацій по смерті батька вони не отримали, зате знайшлися люди, які взялись допомогти фінансово відремонтувати будинок, який розвалювався і відсирів, бо довго в ній ніхто не жив.
Дякуємо, Oleg Rozdolsky, з твоєї доброї ініціативи все почалось! Всім друзям Олега із Нью Йорку, які фінансово долучались складаємо теж подяку! Дякуємо Михайлу Козінському із Філадельфії, який після смерті дружини виділив значну суму сім’ї Спориш. Також дякуємо Зіновію Шкутяку, Володимиру Яблоню та Oleksandr Sokolovskyi за допомогу і сприяння! Zoryana Lyashenko та демобілізованому уч.АТО Григорчин Святославу, які теж фінасово долучились.Дякую Svitlana Kuybida і дівчатам-волонтерам, які виготовляли вироби ручної роботи для українських ярмарків в Канаді, а вилучені кошти відправлялись на рахунок Люби Спориш.
Я особисто хочу відзначити, що мама Люба теж молодець, бо брала активну участь у проведенні ремонтних робіт. Без неї і її наполегливості та працьовитості нічого не відбулось би. Вона планує власними силами відремонтувати ще 1 поверх будинку, ванну, пліт. До речі, ніхто із односельчан не хотів допомогти Любі, підтримував тільки директор школи.
Дякуємо Богу за благословення і добрим людям за чуйність і щедрість! Ще одну сім’ю ми зробили чуть-чуть щасливішими!”, – зазначила Наталія Перцович.

Нагадаємо, Віктор Спориш повернувся додому після 15-місячної служби в зоні АТО водієм-зв’язковим і помер через день у себе на подвір’ї. Сім’я бійця залишилася у недобудованому будинку без води, меблів та інших елементарних побутових умов. Віктор Спориш встиг знятися з обліку у військкоматі, тому допопоги від держави у зв’язку зі смертю бійця сім’я не отримає. Допомогти родині взялися волонтери організації “Майбутнє Прикарпаття”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік роботи Івано-Франківської облради: 6 депутатів можуть втратити мандати. 

Коментарі:

Comments are closed.