WestNews.com.ua

Прикарпатські ювенальні працівники вкотре розповіли школярам про наслідки прояву булінгу. ФОТО

09.10.2019, 20:24  |  Автор:   Хромей Зоряна

Для непопущення та припинення проявів булінгу в учнівському середовищі працівники прикарпатської ювенальної превенції вибудовують та спираються на партнерські відносини з освітянами і батьками школярів.

Приміром, старший інспектор ювенальної превенції Косівського ВП Сергій Радиш разом з фахівцем соціальної роботи районного центру для сім’ї, дітей та молоді напередодні взяв участь у батьківських зборах, що відбулися у Великорожинській ЗОШ.

Поліцейський ознайомив присутніх з поняттям, ознаками та видами булінгу, а також розповів про відповідальність дітей та їх батьків за систематичні цькування серед учасників освітнього процесу.

Крім того, працівник поліції поспілкувався на тему протидії булінгу й з школярами. Він роз’яснив дітям, якими можуть бути наслідки цього негативного явища та як слід поводитися у конфліктних ситуаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У франківських училищах провели бесіду щодо попередження проявів булінгу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X