Прикарпатським поліцейським, котрі зараз проходять стажування у зоні АТО, присвоїли спеціальні звання. ФОТО

Новоприйнятим у березні цього року на службу в поліцію колишнім працівникам органів внутрішніх справ, котрі виявили бажання пройти чотирьохмісячне стажування у зоні антитерористичної операції на Донеччині, уже присвоїли спеціальні звання та вручили погони.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на сторінку очільника патрульної поліції області Віктора Шкутова.

Урочисті заходи відбулися відповідно до вказівки Голови Національної поліції України напередодні Дня Захисника України. Вручення спеціальних звань правоохоронцям з Івано-Франківської та водночас Хмельницької областей провели на базі ГУНП в Донецькій області в м. Маріуполь.

Правоохоронці з приємністю та гордістю одержали офіцерські погони, які вручив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин, начальник поліції Хмельниччини Василь Віконський та заступник начальника поліції Прикарпаття Василь Кіцелюк. Крім того, як повідомлялося, Василь Мирославович нещодавно перебував там з робочим візитом з метою перевірки матеріально-технічного забезпечення та готовності бійців до служби в осінньо-зимовий період.

Кожний із керівників привітав правоохоронців з визначною подією і побажав вірно служити Українському народові, охороняти права та свободи людини, честь держави та з гідністю нести високе звання поліцейського України.

Нагадаємо, 2 жовтня у Франківську на площі Івана Франка відбулася урочиста хода та парад учнівської молоді навчальних закладів міста.

Франківська молодь урочисто пройшлася вулицями міста від Вічевого майдану до площі перед готелем “Надія”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До франківської патрульної поліції наберуть 110 працівників, – Міхалець. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.