Прикарпатським поліцейським, які зараз в АТО, присвоїли спеціальні звання. ФОТО

Новоприйнятим у березні цього року на службу в поліцію екс-працівникам органів внутрішніх справ присвоїли спеціальні звання та вручили погони.

Світлини опублікував у Фейсбуці очільник прикарпатської поліції Віктор Шкутов, пише WestNews. Нагородили тих поліцейських, які виявили бажання пройти чотирьохмісячне стажування у зоні антитерористичної операції на Донеччині.

Урочисті заходи відбулися відповідно до вказівки Голови Національної поліції України напередодні Дня Захисника України. Вручення спеціальних звань правоохоронцям з Івано-Франківської та водночас Хмельницької областей провели на базі ГУНП в Донецькій області в м. Маріуполь.

Правоохоронці з приємністю та гордістю одержали офіцерські погони, які вручив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин, начальник поліції Хмельниччини Василь Віконський та заступник начальника поліції Прикарпаття Василь Кіцелюк. Крім того, як повідомлялося, Василь Мирославович нещодавно перебував там з робочим візитом з метою перевірки матеріально-технічного забезпечення та готовності бійців до служби в осінньо-зимовий період.

Кожний із керівників привітав правоохоронців з визначною подією і побажав вірно служити Українському народові, охороняти права та свободи людини, честь держави та з гідністю нести високе звання поліцейського України“, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, три десятки прикарпатських поліцейських відправилися на службу на Схід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські пройшли навчання з надання екстреної медичної допомоги потерпілим.ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.