Прикарпатський борець здобув “золото” міжнародного турніру

У столиці Грузії Тбілісі закінчився Міжнародний турнір з вільної боротьби на честь Лері Хабелова.

У складі української команди виступали борці зі Снятинщини, вихованці заслуженого тренера України з вільної боротьби Івана Курилюка – Андрій Джелеп та Іван Марусик, повідомляє WestNews. 

Для Івана Марусика змагання такого високого рівня стали дебютними. На жаль, у боротьбі за третє місце борець зазнав поразки від грузинського атлета.

Проте Андрій Джелеп, який нещодавно здобув титул чемпіона світу, знову успішно відстояв своє звання. Андрій провів п’ять поєдинків, де переміг борців Азербайджану та Грузії, та здобув “золото”.

fs_54_kg_andrii_dzhelep_ukr_df-_georgios_pilidis_gre_3-2_1

Дещо раніше, в середині вересня, Джелеп здобув титул чемпіона світу у ваговій категорії 54 кг завоював.

Зазначимо, що Джелеп в останніх двох континентальних змаганнях залишався поза десяткою найсильніших, тож грек виглядав явним фаворитом. Сутичка виявилась складною, українцеві вдалось провести лише одну результативну дію, але в результаті Джелеп виграв челендж, перемігши з рахунком 3:2.

16-річний Андрій Джелеп – представник Школи вищої спортивної майстерності, вихованець спортклубу “Ластівка” (с. Джурів), який тренуєься під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

Читайте також: Коломиянка Вероніка Івасюк виборола золоту медаль в Ізраїлі.

Коментарі:

Comments are closed.