Прикарпатський чиновник, якого впіймали на хабарів, розкаявся в суді

В Івано-Франківську відбулося судове засідання щодо начальника Івано-Франківського відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на ГК.

У справі Зіновія Жовніра пом’якшуючою обставиною є щире його каяття. Тому прокурор переконаний, що серед доказів, які потрібно сьогодні дослідити достатньо заслухати показання підозрюваного та вивчити докази, які характеризують його особу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У франківській прокуратурі прокоментували, чому чиновнику, якого впіймали на отриманні хабаря, перекваліфікували обвинувачення

Оскільки порядок розгляду буде спрощений, то в частині фактичних обставин справи (місце та час вчинення злочину) підсудний потім не зможе їх оскаржити. Зіновій Жовнір не проти.

“Будуючи на лаві підсудних я довго думав про події, які відбулись зі мною. Я не можу до кінця збагнути як це сталось. Щиро каюся. Я дійсно пообіцяв посприяти перед керівництвом Фонду державного майна про зміну способу продажу паперової фабрики, яка на той час неодноразово виставлялася на продаж, але на неї не було ніколи покупців. Мої повноваження не поширювалися на цю фабрику. За останні два місяці в СІЗО в мене погіршився стан здоров’я. Все, що вказане в обвинуваченому акті, відповідає дійсності. Я дуже шкодую про вчинок, який я зробив. Це не повториться!” – зі сльозами на очах розкаюється Зіновій Жовнір. Каже, що щиро визнає свою вину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд звільнив хабарника Жовніра з-під варти

Прокурор просить Зіновія Жовніра описати знайомство з Болонським. Підозрюваний відповідає, що точно не пам’ятає його імені, можливо, Володимир. Цей чоловік через спільного знайомого познайомився з Зіновієм Жовніром. Останній мав переговорити з керівництвом щодо зниження вартості заводу, але підозрюваному так і не вдалося цього зробити.

“Болонський 5 разів приносив гроші. Він декілька разів хотів зустрітись, але ми так і не зустрічались”, – розповідає Жовнір. Болонський мав заплатити за “послугу” 20 тисяч, але підсудний каже, що валюту йому не називали. “Він просто казав 20″, – розповідає підсудний Жовнір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Генпрокурор назвав прізвища п’ятьох нардепів, яких підозрюють в ухиленні від сплати податків

Через звільнення суддів Апеляційний суд відкладе розгляд справи “стоматолога-різника”

Коментарі:

Comments are closed.