Прикарпатський майстер-клас: як Влад Курочка та Ілона Федорко підкорювали “Танцюють всі!”. ВІДЕО

Напередодні Нового року сталося ще одне радісне і чарівне свято! Україна дізналася ім’я кращого танцівника 9-го інтернаціонального сезону шоу «Танцюють всі! – 9».

Шістку кращих танцівників знову розбили на дуети. Так, мужньому і сильному Владу Литвиненко дісталася тендітна і зворушлива Ілона Федорко. Конкурсанти станцювали пристрасну постановку від хореографа і екс-учасниці проекту «Танцюють всі!» Катерини Белявскої. Для Ілони такий образ був незвичним, адже раніше дівчині не доводилося бути пристрасною з чоловіком, повідомляє WestNews із посилання на СТБ.

Влад Курочка став учасником справжнього експерименту. Бі-бой вперше спробував себе у бродвейському джазі в дуеті з Каєм Лінем. А керував творчим процесом вихованець «Танцюють всі!» – Микола Бойченко. Історія номеру була взята з фільму «Готель «Гранд Будапешт»». Влад перетворився на незграбного портьє, а Кай – на справжню зірку.

Також Влад Курочка став учасником ще однієї веселої історії разом з Ілоною Федорко. Учасники станцювали фрагмент з фільму «Вечори на хуторі біля Диканьки», знятого за твором Н.В. Гоголя. На сцені відбулося побачення Чорта і Солохи! А сама Ілона зізналася, що нарешті навчилася фліртувати.

Крім того, в ефірі шоу виступили вибулі учасники проекту. Своїм номером здивували Нікіта Митрофанов і Єва Уварова. Танцівники підготували номер у стилі вог. Також на сцену проекту повернулися Архип і Артем Квасові. Вони виступили разом з їх тренером – Артемом Spitfire.

Справжнім сюрпризом став номер від екстраординарного балету «D’Arts» під керівництвом Миколи Бойченка. Також глядачі побачили запальний колектив «OpenKids», який виконав пісню «Круче всех».

І кульмінаційним моментом шоу стало оголошення результатів глядацького голосування. 6 місце зайняв Кай Лінь. 5 місце – Ілона Федорко. 4 місце – Богдан Урхов. Почесне третє місце посів Влад Литвиненко. А головними претендентами на перемогу, за версією телеглядачів, виявилися Влад Курочка і Міхай Унгуряну. Переможцем 9-го інтернаціонального сезону шоу «Танцюють всі!» став Міхай Унгуряну.

Читайте також: Зірки мистецтва і культури, які померли в 2016-му.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.