Прикарпатський нардеп зібрався балотуватися в президенти і порівняв себе з Ісусом

Народний депутат з Івано-Франківської області Юрій Тимошенко оголосив про намір балотуватися на посаду Президента України.

Про це він заявив на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає WestNews.

Пан Тимошенко зазначив, що нещодавно не зміг відповісти на питання своїх друзів про те, кого підтримувати на майбутніх президентських виборах в Україні. Адже, мовляв, він “близько до того вершечку піраміди” і бачить зблизька набагато більше, ніж інші”.

Відтак, вирішив балотуватися сам.

“І ось у цій, здавалось би безвихідній ситуації, дорогі співвітчизники, я усвідомив, що, образно кажучи, “кинути під танк” не маю права нікого, крім себе, бо стати одному проти цілої системи – це надто великий ризик втратити все і одразу, включно з життям… І тому саме зараз, брати, після безконечно довгих вагань, не вірячи вже ні-ко-му і не бачачи поки що жодного достойного – я прийняв остаточне рішення – запропонувати Вам усім свої послуги, в тому, щоб ризикнути і стати на бій проти них усіх за всіх Вас…”, – написав він.

Окрім цього, Юрій Тимошенко порівняв себе з екс-президентом Польщі Лехом Валенсою і навіть Ісусом Христом.

“А якщо хто з Вас друзі, хоч і не глузує, але все ж сумнівається, то хай згадає того ж Лєха Валенсу, що був колись простим електриком, або зрештою, най Бог простить, і самого Ісуса Христа, який за походженням по батькові був простим теслею”, – каже пан Тимошенко.

Пан Тимошенко стверджує, що “лише він здатен зупинити війну на Донбасі”. А також, що в нього є план дій на десятки років. Він навіть оголосив збір коштів для внесення застави на виборах.

Як повідомляв WestNews, нещодавно Юрій Тимошенко подав до суду на журналістів, які опублікували його декларацію.

Окрім цього, нардеп просить відпустити йому на поруки підозрювану у вбивстві двох міліціонерів Віту Заверуху.

Нагадаємо, наступні вибори Президента України відбудуться у 2019 році.

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.