WestNews.com.ua

Прикарпатський олігарх Бахматюк поскаржився на шантаж і тиск з боку НАБУ

15.04.2019, 13:17  |  Автор:   Власенко Власта

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) чинить тиск на власника групи компаній «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка через справу кількарічної давнини про рефінансування банку, яким він раніше володів.

Про це Бахматюк розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону в програмі «Гордон», повідомляє «ДС».

«З НАБУ у нас стався конфлікт, що переріс в особистісний. Проти нас були порушені кримінальні справи за заявою людини – шантажистки, яка вимагала у нас гроші … І протягом 3,5 років нас фактично тероризують. При цьому вони не тероризують чиновників НБУ. Спочатку ми були відкриті, давали документи, в тому числі, постанови про закриття кримінальних справ, що були попередньо закриті СБУ і Нацполіцією. Але наша відкритість сприймалася як слабкість: чим більше ми давали інформації – тим більше до нас було питань», – сказав Бахматюк.

Він стверджує, що важко доводити свою правоту, коли НАБУ порушує закон.

«Ми стукаємо в двері, розповідаємо, що три з половиною роки не можна розслідувати. Розповідаємо, що маски-шоу з тих же самих питаннь треба припиняти, розповідаємо, що людина, за заявою якої порушено справу є аферисткою і шантажисткою, яка курується саме детективами НАБУ, що вже є службовим злочином. Але на це ніхто не реагує, тому що ми апріорі винні … ми не боїмося закону, ми боїмося кон’юнктури. Коли ми звертаємося до суду, суд боїться НАБУ, тому що НАБУ знає все про суддів, про їх можливості, колишнє життя. І ти стоїш в нерівних умовах», – поскаржився Бахматюк.

До слова, Олег Бахматюк прокоментував рішення суду по справі ЛГЗ в Івано-Франківську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Бахматюк: Завдяки старанням НБУ й інших учасників суперечки завод в Івано-Франківській області зупинився

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X