WestNews.com.ua

Прикарпатський підприємець заплатить мільйонний штраф за неоформлених працівників

22.10.2019, 14:20  |  Автор:   Хромей Зоряна

Рішенням суду апеляційної інстанції підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск десятьох працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин.

В ході проведеного інспекційного відвідування на теренах області на підприємстві, що займається прісноводним рибництвом інспектором праці виявлено, що адміністрація підприємства підміняла трудові відносини цивільно-правовими чим порушувала ч. 3 ст. 24 КЗпП України в частині допуску десятьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин.

За дане порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на суб’єкта господарювання винесено постанову якою накладено штраф у розмірі 1 116 900 гривень.

Не погодившись з даною постановою адміністрація підприємства звернулося з адміністративним позовом до суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов висновку, що підприємством допущено порушення  вимог ч. 3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск десятьох працівників до роботи без належного оформлення із ними трудових відносин, а тому постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а позивачу відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Таким чином Постанова про накладення штрафу у розмірі 1 116 900 грн. визнана правомірною та підлягає стягненню у примусовому порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штрафів поки що не буде: Кабмін відтермінував розмитнення, ввезених з порушеннями, автомобілів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X