Прикарпатський стрілець – серед кращих в Європі

У Словацькому місті Нітра з 11 по 13 листопада відбулися міжнародні змагання “ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ” з кульової стрільби.

Вихованець Івано-Франківської ШВСМ Денис Ворона зайняв 3 місце в особистому заліку у вправі ПП-3 з результатом 570 очок, повідомляє WestNews.

В категорії “кадети”, де приймало участь 30 учасників, наші спортсмени здобули перше місце в командній боротьбі .

У вправі ПП-3 другий старт категорія «юніори» Денис Ворона зайняв 6 місце серед 39 учасників. Цього року хлопець ще й встиг перемогти титулованих спортсменів України на всеукраїньких змаганнях (заслужених майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу ).