WestNews.com.ua

Прикарпатці боргують понад 77 млн грн за доставку газу

07.08.2020, 10:20  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

77 мільйонів гривень заборгували клієнти АТ “Івано-Франківськгаз” за доставку газу станом на шосте серпня. Зараз компанія подає в суд на боржників.

Про це повідомила прессекретарка компанії Галина Цап, інформує Суспільне.

Вже понад 17 тисяч споживачів отримали досудові повідомлення, ще чотирьом тисячам їх надішлють найближчим часом.

Як повідомили у компанії, стягнення боргів через суд призведе до додаткових фінансових витрат. Зокрема, споживачу доведеться заплатити судовий збір. У багатьох випадках ці суми перевищуватимуть саму заборгованість.

На такий крок пішли через те, що гроші, які надходять від плати за доставку газу — єдине джерело фінансування діяльності компанії, зокрема, і роботи з підготовки до опалювального сезону.

“На час карантину був запроваджений мораторій на нарахування пені, штрафів та відключення газу за борги. Багато споживачів таке рішення сприйняли як можливість не сплачувати за доставку газу. Проте люди повинні знати, що заборони на стягнення боргів у суді – немає”, – каже комерційний директор АТ “Івано-Франківськгаз” Віктор Кедик.

Також у компанії повідомили, що споживачі, які не мають грошей, щоб погасити заборгованості в повному обсязі, можуть написати заяву на реструктуризацію боргу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чорна п’ятниця” за розкладом: мер здійснив перевірку міста. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X