WestNews.com.ua

Прикарпатці можуть обрати собі компанію-постачальника газу

29.10.2020, 18:06  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

За інформацією ТОВ «Івано-Франківськгаз збут»у листопаді 2020 року ціна на газ для прикарпатців, які є клієнтами товариства, складе 8,82 грн/куб.м, що є значним у порівнянні з ціною попередніх місяців поточного року (вересень – 5,49 грн/м/ куб.м, жовтень – 6,77 грн/куб. м).

Вартість газу, який постачає НАК «Нафтогаз» для побутових споживачів, у листопаді підніметься на 35%. Про це свідчать дані, представлені на сайті компанії. Ціна на природний газ у листопаді в рамках тарифу «місячний»складе 6,33 грн/куб. м з ПДВ (без вартості розподілу).

Такі зміни ціни на паливо обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором і збільшенням оптової ціни на блакитне паливо на Європейських хабах.

Однак, клієнти, які підключили тариф «річний» у попередні періоди, будуть продовжувати платити за газ за ціною, яку зафіксували при переході на літній тариф.

Для тих клієнтів, які в листопаді підключать тариф «річний», ціна газу на наступні 12 місяців складе 6,45 грн/куб.м з ПДВ (без вартості розподілу).

Разом з тим до 31 жовтня включно ще можна встигнути підключити тариф «річний» за ціною 5,24 грн/ куб.м з ПДВ.

Відповідно до статті 14 Закону України “Про ринок природного газу” усім споживачам гарантується право вибору постачальника.

Споживач у праві обрати собі нову компанію-постачальника палива.

НКРЕКП внесла зміни до Правил постачання природного газу, затверджених постановою від 30.09.2015 № 2496, суттєво спростивши процедуру зміни постачальника:

Споживач, який має намір змінити постачальника газу, лише подає заяву новому постачальнику, не контактує з діючим постачальником,  заяву та усі документи на зміну постачальника має право подати в електронному вигляді, а договір про постачання газу із старим постачальником газу розривається автоматично з моменту укладання договору із новим постачальником.

Зробити це можна онлайн:

на сайті www.gas.ua

на сайті Приват24

Мешканці західних регіонів можуть змінити постачальників у відділеннях банку ПУМБ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті водій комунального автобуса дітей впустив, а перед матір’ю зачинив двері і поїхав

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X