WestNews.com.ua

Прикарпатці зняли фільм про паломництво до Зарваниці

25.02.2019, 13:53  |  Автор:   Власенко Власта

Уродженці Коломиї кінооператори Ярема Малащук та Роман Хімей готують до всеукраїнського прокату свій повнометражний фільм про масове паломництво до Зарваниці.

Фільм, у якому вони є операторами-постановниками, створений при фінансовій підтримці Держкіно і незабаром вийде у вітчизняне турне по кінотеатрах. А наразі триває монтаж, інформує WestNews з посиланням на Дзеркало Коломия.

Ідея фільму дещо незвична для українського глядача, – у ньому фокусується увага не на релігійному, історичному чи фольклорно-етнографічному аспектах, а на соціальному. У центрі сюжету – паломник, його буденні клопоти та містичні переживання під час прощі.

Фільм документально-художній, у ньому фрагментарно задіяні відомі на Прикарпатті особистості: харизматичний священик з Криворівні Іван Рибарук, коломияни фотохудожник Ярема Проців, краєзнавець і телеведучий Василь Нагірний.

До слова, завершено виробництво фільму, де зібрані історії життя мешканців прикарпатського села.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Гуцулка Ксеня”: вийшов офіційний трейлер фільму, події якого відбуваються на Франківщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X