WestNews.com.ua

Прикарпатців кличуть до поліції для отримання, видачі дозволів на зберігання та носіння зброї

03.06.2020, 12:17  |  Автор:   Менів Андрій

У зв’язку з послабленням карантинних обмежень в Головному управлінні Нацполіції в Івано-Франківській області відновлено прийом громадян для отримання, видачі дозволів на зберігання і носіння (реєстрація, перереєстрація) мисливської, холодної, пневматичної зброї, інших предметів, на які поширюється дозвільна система.

Особливу увагу звертать до власників зброї, у яких закінчився термін дії дозволів, про необхідність звернення у відділ контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи, для продовження терміну дії дозволу на їх зберігання та носіння, інформує Поліція Івано-Франківської області

З питань отримання, видачі, дозволу на зберігання і носіння зброї просимо звертайтеся до Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Сахарова 19.

Прийомні дні:

Вівторок: з 10.00 по 16.00
Середа: з 10.00 по 17.00
П’ятниця: з 10.00 по 15.00
Субота: з 10.00 по 13.00

Прикарпатські поліцейські нагадують власникам зброї та пристроїв, що за порушення термінів та порядку зберігання зброї й боєприпасів передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холодна зброя в посилках. На Львівщині митники виявили холодну зброю в посилках з-за кордону. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X