WestNews.com.ua

Прикарпатців просять допомогти зібрати кошти на лікування 9-місячного малюка

07.12.2019, 18:21  |  Автор:   Хромей Зоряна

9 місячна дитинка потребує допомоги. Хлопчик в сім’ї 3 дитина. Їх госпіталізували в МДКЛ, де дитині зробили різні обстеження, але діагноз не був поставлений, тому що для цього потрібно їхати в Київ в “Охматдит” на консультацію, та робити МРТ. У сім’ї немає на це коштів.

Мама в декреті, а тато переніс тяжку хворобу, довгий час знаходився в стаціонарі, а зараз збирає документи на пенсію по інвалідності.

“Мама також потребує термінової операції, зробивши УЗД, виявили велику грижу, яку потрібно терміново видаляти та ставити сітку. Але жінка як і кожна МАМА, хоче з початку вияснити що з дитиною. Поїздка планується після 8 грудня, часу обмаль”, – йдеться у повідомленні.

На МРТ потрібно близько 5 тисяч грн. Плюс дорога та ( скоріш всього) проживання. Сім’я майже не має родичів, живуть скромно , 5 чоловік в кімнаті на 12 кв.м. Тому просимо Вас допомогти зібрати кошти.

Реквізити для допомоги:

Рахунок – 26005052549009
336677
EGRPOU – 42732425
Карта ключ приват банк: 5169 3305 1633 7117 (Кушніренко Валерія).

БО “Час добра та милосердя” КАРТА ФОНДУ. МФО- вкажіть будь ласка МРТ.

За детальною інформацією можете дзвонити за номером 098-286-0552 Наталия Иващенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Потрібна допомога молодій родині, яка опинилась за межею бідності. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X