Прикарпатців, які п’ють і не доглядають за дітьми, можуть позбавити батьківських прав. ФОТО

14.04.2019, 20:33  |  Автор:   Власенко Власта

У селі Кутище Тлумацького району провели профілактичний рейд – обстежили умови утримання та виховання дітей, повідомляє WestNews.

Так, 12 квітня працівники служби у справах дітей Тлумацької райдержадміністрації здійснили профілактичний рейд, під час якого проведли обстеження двох неблагополучних сімей, які проживають на території Кутищенської сільської ради.

Слід зазначити, що умови проживання в одній із таких сімей далекі від ідеальних. У хаті не прибрано, повсюду в кімнаті безлад, речі та одяг розкидані, їжа для дітей не зварена, діти належним чином не доглядаються. Батьки зловживають спиртними напоями, часто конфліктують між собою, ніде не працюють.

З батьками проведена профілактична бесіда щодо зловживання спиртними напоями, забезпечення належних умов проживання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм, надані консультації з питань медичного обстеження. Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей. Оформлені відповідні протоколи та надано місячний термін для виправлення ситуації. У випадку невиконання зазначених вимог, розглядатиметься питання про доцільність позбавлення подружжя батьківських прав.

До слова, на Прикарпатті горе-батько через примус виплатив понад 80 тисяч аліментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антисанітарія і недоглянуті діти: на Прикарпатті горе-матір притягнули до відповідальності. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X