WestNews.com.ua

Прикарпатців запрошують на «Свято Сливи»

04.08.2019, 20:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

28 серпня на Тлумаччині відбудеться гастрономічний фестиваль «Свято Сливи», інформує WestNews.

Про це написав директор “Дністровського регіонального ландшафтного парку імені Сергія Дідича” Михайло Ковтун.

“28 серпня гостинні надорожнянці запрошують вас на гатрономічний фестиваль «Свято Сливи» – захід, основною метою якого є відновлення, збереження та розвиток традицій сливового садівництва на Прикарпатті, популяризація покутської кухні та екотуристичного потенціалу с.Надорожна і Тлумацької ОТГ в цілому”, – написав організатор.

Ще з давніх часів на благодатній Надорожнянській землі завжди гарно родили сливи, з яких місцеві жителі готували різні цікаві смачні страви не тільки для себе, а, подейкують, й на експорт. Тому село Надорожна іноді називали «Сливоград», а місцеве населення – «слив’єнники».

“Фестиваль покликаний відкрити для гостей краю його історичну, культурну та рекреаційну, а, особливо, гастрономічну привабливість, сприяння розвитку туристичного потенціалу Тлумаччини. Окрім цього фестиваль має на меті зібрати однодумців довкола «ідеї» пропагувати екологічну культуру”, – додає Михайло Ковтун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надвірнянський фестиваль “Джєнджур Фист” фінансуватиме Мінкульт!

04.08.2019, 20:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X