WestNews.com.ua

Прикарпатців запрошують пробігтися слідами австрійської залізниці

06.05.2019, 12:31  |  Автор:   Власенко Власта

Як раніше повідомляв WestNews, у Тлумацькому районі відбудеться пробіг слідами австрійської залізниці.

Захід планували провести 12 травня, але у зв‘язку з погодними умовами, перенесли подію на 19 травня. Як повідомили під прес-конференції, присвяченій спортивному заході, метою забігу є розвиток спорту в сільській місцевості. Старт пробігу відбудеться 19 травня на трасі Клубівці-Тлумач (1 км від Клубівецького кільця в сторону Тлумача) о 12 годині, мандатна комісія працюватиме з 10 години.

До участі в забігу запрошуються спортсмени професійного та аматорського рівня, діти за категоріями:

  • – абсолютна категорія (1997 року народження і старші);
  • – молодь (юнаки та дівчата 1998-2003 р.н.);
  • – діти -2004-2007 р.н.;
  • – аматори.

Стартовий внесок становить 50 гривень. Зібрані кошти будуть використані для придбання сміттєвого контейнера для скла і встановлено на березі Дністра, поблизу колишнього ж/д моста у Нижневі. Фінішувати будуть на Дністрі (село Нижнів) на місці колишнього залізничного моста. За перші місця переможці отримають такі нагороди як фітнес-браслет і термокружки.

«Ми плануємо виставити команду кількістю 20 осіб від факультету фізичного виховання Прикарпатського університету. Дуже багато людей зголосилось. Дистанція достатньо тривала – 15 км. Але про рівень підготовки не йде. Брати участь можуть всі бажаючі, навіть без спортивної підготовки,» – зазначає Едуард Лапковський, співорганізатор заходу.

«Траса йде місцями колишньою австрійською колією. Тільки в деяких місцях розібрали мостики, метал і камінь. І там є підтоплення місцевими потічками. Тому чекаємо кращої погоди, через це перенесли й захід. У майбутньому плануємо забіг продовжити аж до Погоні,» – каже ініціатор заходу, депутат Тлумацької райради Дмитро Романишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двобій лідерів: “Ураган” в драматичному поєдинку поступився “Продексіму”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X