WestNews.com.ua

Прикарпатця через суд внесли до списку виборців

22.10.2020, 16:46  |  Автор:   Люся Грибик

Калуський міськрайонний суд вперше розглянув справу про уточнення списку виборців.

Позивач звернувся до суду, з тим, що не зміг знайти своїх відомостей у списках виборців для голосування на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, пише WestNews.

Оскільки дані про нього відсутні, то такі дії порушують його конституційні права виборця, оскільки згідно зі ст. 70 Конституції України право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення 18 років.

Судом було досліджено та перевірено всі зібрані по справі докази і винесено рішення про задоволення адміністративного позову, а саме зобов’язано дільничну виборчу комісію територіального виборчого округу № 3 включити позивача до списку виборців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець подав позов до суду на президента

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X