WestNews.com.ua

Прикарпатцям, які постраждали від повені, почали нараховувати допомогу

09.07.2020, 17:10  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, дев’ятого липня, під час засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, було про це повідомлено головою обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Керівник області зазначив, що 6 липня видано розпорядження обласної державної адміністрації, яким визначено  розпорядників та одержувачів коштів резервного фонду Державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року.

«Минулого тижня область отримала із Державного бюджету 480 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричинених природною стихією, – повідомив Віталій Федорів. – Наразі визначено розпорядників та одержувачів фінансового ресурсу, розпочато роботу щодо виплати матеріальної допомоги постраждалому населенню. Наголошу, що надання людям такої допомоги є пріоритетом у роботі влади».

За словами керівника Івано-Франківщини, на сьогодні повністю відновлено електропостачання у всіх районах області. Досі без газопостачання перебувають сотні абонентів. Це, насамперед, пов’язано із вирішенням технічних питань для відновлення сталої роботи газотранспортної системи, а також спрямуванням значної суми фінансового ресурсу.

За словами Віталія Федоріва, 100 мільйонів гривень із отриманої суми із державної казни буде спрямовано на виплати населенню, 130 мільйонів  – на відновлення зруйнованих мостів, 10 мільйонів – на об’єкти соціальної сфери, 30 мільйонів – на ремонт мостів комунальної власності, 60 мільйонів – на берегоукріплення.

Слід додати, що для відновлення водозахисних дамб додатково із Держбюджету буде направлено 136, 6 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську активно впроваджують транспортні картки: які умови та де придбати

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X