WestNews.com.ua

Прикарпаття може залучити 50 млн на реалізацію проектів розвитку

09.12.2019, 11:47  |  Автор:   Менів Андрій

У понеділок, 9 грудня, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася щотижнева онлайн-нарада під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки, інфомує WestNews.

Зокрема, під час засідання обговорили питання про особливості реалізації програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу (секторальна підтримка).

“Мій виступ має інформативний характер. Щодо проектів секторальної підтримки, то у 2017 році було відібрано 70 проектів. У 2018-2019 роках діють 65 проектів на суму 800 млн грн. З них, на Івано-Франківщині реалізовується два проекти.

Зараз очікується, що до 30 березня наступного року буде розроблено плани реалізації інших проектів. Так, проекти мають бути спрямовані на сільський розвиток, туризм, створення екосередовищ для реалізації малого та середнього бізнесу. Конкурс буде оголошено з 31 березня по 29 травня 2020 року.

Прошу голів районів розробити мінімум п’ять ідей для реалізації проекту. В жовтні ми очікуємо затвердження проектів. Тому закликаю районні адміністрації активно долучитися та висувати свої пропозиції. На проект буде виділено 50 млн грн”, – зазначив під час свого виступу заступник голови ОДА Дмитро Романюк.

Перший заступник голови облдежадміністрації Марія Савка запропонувала створити робочу групу, яка б допомогла районам у створенні та оформленні документації щодо проектів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4,3 мільярда гривень податків та зборів надійшло до бюджетів Прикарпаття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X