WestNews.com.ua

«Прикарпаттяобленерго» скаржиться на кандидатів, що обклеюють електроопори

22.10.2020, 18:19  |  Автор:   Люся Грибик

АТ «Прикарпаттяобленерго» звернулося із листом до Громадянської мережі ОПОРА з проханням звернути увагу на кандидатів, які розміщують агітацію на електроопорах.

Кажуть, майже кожна опора в містах та селах обклеєна листівками, які ніхто після виборів не візьметься прибирати.

Передвиборчі агітаційні матеріали кандидатів на окремих опорах розміщують у кілька шарів, заклеюючи номери опор. Більше того, розміщують рекламу самовільно, а на заклики енергетиків познімати листівки відреагували лише кілька кандидатів.

«Лише четверо кандидатів в депутати до місцевих органів влади відреагували на наші звернення не розміщати самовільно агітки на електроопорах та уклали договори, – повідомили в обленерго. – Зокрема, це Андрій Карманський від партії «Батьківщина», Юрій Соловей  та  Іван Фазан від «УДАРу», а також Олена Дорошенко від «Слуги народу».

За словами координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдана Морикіта, відповідно до частини 3 статті 53 Виборчого кодексу, місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніш як у перший день виборчого процесу відповідних виборів відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

«Варто відзначити, що відповідно до статті 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — каже Богдан Морикіт. 

Також координатор зазначає, що з 24:00 п’ятниці, перед днем голосування, вся агітація має бути знята. Зважаючи на те, що органи місцевого самоврядування можуть не встигнути зняти цю агітацію до настання дня тиші, він закликає усіх зазначених у переліку суб’єктів виборчого процесу подбати про зняття агітації до вказаного терміну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦВК затвердила новий склад Івано-Франківської обласної ТВК

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X