WestNews.com.ua

Принижували і провокували: “Глюкоза” прокоментувала заборону в’їзду до України

12.08.2020, 12:20  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як писав WestNews, російській співачці Наталії Іоновій, відомій як “Глюкоза”, на 3 роки заборонили в’їзд на територію України.

Після майже тижня мовчання “Глюкоза” прокоментувала ситуацію, пише Канал 24.

В інстаграмі співачка заявила, що хотіла просто побачити своїх друзів та попрацювати з українськими колегами. З ким саме “Глюкоза” запланувала зустріч, вона вирішила не уточнювати. Однак запевнила прихильників, що готувалась записати нові пісні та кліпи “з дуже талановитими людьми, творчість яких захоплює”.

Поїздку росіянка здійснила після того, як закінчилась її попередня заборона на в’їзд в Україну. Причиною, як і цього разу, стали гастролі “Глюкози” в окупованому Криму. Та в аеропорту “Бориспіль” співачку не пропустили і після допиту поставили нову заборону на 3 роки.

“Коли я опинилася на митниці, навколо мене розгорнули справжню спецоперацію. Мене відвели на допит і допитували понад 3 години. З перших хвилин на мене тиснули, тиск був такий, ніби я якась терористка. Зі мною весь час говорили українською мовою, знаючи, що я не розмовляю нею, говорили дуже грубо, виводячи і заводячи в кімнати знову і знову. Людина, яка мене допитував, знову і знову ставила одне й те ж питання: “Чий Крим?”, – заявила росіянка.

“Глюкоза” додала, що є поза політикою, проте візит до Криму у 2014 році, який вже свідчив про її підтримку окупації, найбільше цікавив українських митників. Це і обурило артистку, адже, за її словами, прикордонники сфабрикували відео, змонтувавши його так, як їм було це потрібно.

“На третю годину пресингу я поставила зустрічне запитання: “Чого ви домагаєтеся? Щоб я сказала, що Крим – український? Що взагалі відбувається? Ну відправляйте назад, до чого ці допити?” Але їм просто потрібно було одне: щоб у моїй промові прозвучало це словосполучення, а далі все вже було зроблено і змонтовано так, як їм було зручно”, – зазначила вона.

Окрім цього, “Глюкоза” заявила, що її принижували, провокували і використовували у політичному фарсі, що тільки загострює відносини України та Росії.

Прикро до сліз, що тебе безсовісно принижують, провокують, використовують і просто кидають у топку політичного фарсу. Роблять тебе пішаком у грі, яка націлена на посилення міжнаціональних конфліктів, в грі, де людям нав’язують, хто друг, а хто ворог,
– додала “Глюкоза”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Господарське мило – чарівна паличка для лікування багатьох запальних процесів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X