Природно замістять купюри: в Україні замінять деякі банкноти на монети

Національний банк України випустив нові монети номіналом 1, 2, 5 і 10 гривень, які згодом мають замінити банкноти.

Нові обігові монети в Нацбанку представлять 14 березня, інформує WestNews з посиланням на “Слово і Діло“.

“Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу”, – йдеться у повідомленні НБУ. Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів, доки монети природно та поступово не замістять банкноти в обігу”, – додається там.

У регулятора також зазначили, що оновлення номінального ряду національної валюти планове та розпочалося з банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, уведеної в обіг 09 березня 2015 року.

До слова, Нацбанк України випустив монету на честь українських добровольців.

На аверсі монети розміщено: угорі на рельєфному тлі – напис «Україна», під яким – малий Державний Герб України, ліворуч і праворуч від якого цифри року карбування – 2018; у центрі – стилізовану композицію: над схрещеними мечами зображено Фенікса як символ відродження; унизу – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України та півколом номінал – десять гривень.

На реверсі монети на рельєфному тлі зображено карту України з написом «Хто, якщо не ми»; по колу розміщено напис «День українського добровольця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В березні у грошовому обігу України з’являться нові монети

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.