“ПриватБанк” попереджає про технічні перерви в роботі відділень

“ПриватБанк” попереджає про технічні перервах в роботі відділень через інвентаризації.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку, передає WestNews.

“Сьогодні у відділеннях банку проводиться необхідні роботи по інвентаризації залишків на рахунках клієнтів і грошових коштів для забезпечення передачі банку державі і гарантування безперебійної роботи ПриватБанку в подальшому… для забезпечення цього процесу в максимально короткі терміни протягом дня можливі технічні перерви в роботі відділень банку”, – заявили в банку.

Зазначається, що головний офіс, всі служби і структурні підрозділи банку працюють в штатному режимі, забезпечуючи безперебійну роботу всіх послуг і сервісів.

“Колектив банку і співробітники головного офісу і всіх регіональних підрозділів ПриватБанку, його відділень продовжують працювати на своїх місцях і виконувати свої посадові обов’язки”, – сказано у повідомленні.

Також у прес-службі повідомили, що всі прибуткові операції (надходження на карти та рахунки) працюють в стандартному режимі.

Нагадаємо, в ніч з 18 на 19 грудня ПАТ “ПриватБанк” перейшов у 100% власність держави. У Мінфіні повідомили, що після повної стабілізації банк буде продано.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.