Приватний візит: Що насправді робив Генпрокурор Луценко в Івано-Франківську. ВІДЕО

Як вже повідомляв WestNews, 10 жовтня  Івано-Франківськ відвідав Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Як з’ясувалося, Луценко провів зустріч із керівництвом та викладачами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У заході також взяли участь прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк та голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

 

В ході зустрічі Генеральний прокурор Юрій Луценко оглянув геологічний музей університету, наукове містечко „Нова енергія», постійно діючий консультаційний пункт з питань енергоефективності та енергозаощадження, а також познайомився із багаторічними досягненнями університету, новітніми технологіями у сфері енергетики та науковцями.

Ректор університету Євстахій Крижанівський повідомив, що сьогодні університет здійснює науково-дослідну, інноваційну та видавничу діяльність, розвиває міжнародне співробітництво, а на основі підписаних міждержавних угод із Алжиром, В’єтнамом, Гвінеєю, Іраном, Йорданією, Камеруном, Китаєм, Індією, Польщею, Туркменістаном, Азербайджаном та низкою інших держав світу тут проводиться підготовка іноземних студентів.

Крім того, під час зустрічі Генеральний прокурор України разом із головою ОДА поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим студентам університету – воїнам АТО.

lucikgpy

Нагадаємо, що нещодавно Прикарпаття відвідав Президент України Петро Порошенко. У Драгомирчанах Президент урочисто відкрив міст, а у Коломиї – завод Leoni. Згодом він завітав на відкриття сучасного футбольного поля “Хет-Трик”. А на нараді Порошенко у Франківську дав доручення підготувати судовий позов проти Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківській ОДА Президент України провів нараду з усіма керівниками області. ФОТО/ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.