Прийшли на допомогу: рятувальники допомогли спортсменам з Миколаїва переправитися через Прут

В місті Яремче рятувальники допомогли спортсменам з Миколаїва переправитися через Прут.

рятувальники

Про це повідомляє WestNews з посиланням на управління з питань цивільного захисту ОДА.

12 квітня о 21.18 год. на ПЗЧ ДПРЧ-9 м. Яремче поступило повідомлення від громадянина про те, що в м. Яремче по вул. Курортній до нього звернувся підліток, 1999 р.н. та повідомив, що на іншому березі річки Прут знаходяться люди, які не можуть самостійно перейти річку.

Для надання допомоги о 21.18 год. виїхало відділення ДПРЧ-9 м. Яремче (1 тех., 4 чол.) та о 21.44 год. працівники Яремчанського ПРВ ГПРЧ АРЗ СП УДСНС в області (1 тех., 7 чол.).

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що група туристів-спортсменів з 7 осіб (1 дорослий та 6 підлітків, 17-18 років) з Миколаївської області під час сходження з г. Маковиця зійшли з маршруту та вийшли на березі річки Прут і самостійно перейти її не можуть.

Один з туристів, 1999 р.н., переплив річку та покликав на допомогу. Працівники Яремчанського ПРВ з рятувальної мотузки організували переправу через р. Прут та за допомогою індивідуальних страхувальних систем та костюмів Л-1 переправили на протилежний берег річки 6 осіб. Стан туристів задовільний, медичної допомоги не потребують. Група направилась на ночівлю в хостел в м. Яремче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Яремче вночі згоріла іномарка

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.