WestNews.com.ua

Про Івано-Франківський ЦНАП створили реп-пісню. ВІДЕО

03.08.2020, 16:34  |  Автор:   Хромей Зоряна

Третього серпня, українські репери та реперки проводять акцію #RapInPeaceUA. Мета акції — показати, що в Україні є реп і ховати його не варто. Так, сьогодні з’явилася реп-пісня про міський ЦНАП.

Відповідне відео опублікували у мережі Фейсбук на сторінці brendari.

“Наш музичний реліз з фрешменом з Вічевого майдану.
Сьогодні багато реперів об‘єднались і випускають свої релізи в життя, сьогодні укр хіп-хап буде гриміти на всю країну!” – йдеться у дописі під відео.

Нагадаємо, 23 червня вийшов матеріал музичного оглядача Олександра Варениці «Почему украинский рэп нуждается в перезагрузке». У ньому автор порівнював рух Black Lives Matter і участь американських реперів у ньому з українськими реперами, яким «теж є про що висловитися, але вони мовчать». І видав тезу, що «український хіп-хоп трапився, але так і не заговорив про важливе», пише “Слух“.

Реакцією на матеріал у реп-ком’юніті України стала ідея влаштувати «поминки українського репу» — на 40-й день після виходу тексту разом випустити треки. Сьогодні понад 30 виконавців і виконавиць випустять 26 пісень, деякі з них з кліпами.

Lil golub x brendari – C.N.A.P.

Lil golub x brendari – C.N.A.P.Наш музичний реліз з фрешменом з Вічевого майдану.Сьогодні багато реперів об‘єднались і випускають свої релізи в життя, сьогодні укр хіп-хап буде гриміти на всю країну!#RapinPeaceUA

Опубліковано brendari Понеділок, 3 серпня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Шість громад Прикарпаття створять або модернізують ЦНАП. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X