WestNews.com.ua

Пробіг слідами австрійської залізниці: прикарпатців запрошують взяти участь в забігу

29.04.2019, 18:46  |  Автор:   Власенко Власта

Нові емоції, знайомства, відмова від гаджетів і цікаві місця – це все можна пізнати, якщо пробігтись слідами австрійської залізниці, що на Прикарпатті.

Так, 12 травня поблизу Івано-Франівську вперше відбудеться пробіг слідами австрійської залізниці. Початок о 12:00. Старт розпочнеться від тлумацької дороги (1 км від Клубівецького кільця).

Про це у коментарі WestNews розповів організатор забігу, депутат Тлумацької районної ради Дмитро Романишин. Як розповідає організатор, метою спортивного заходу є розвиток спорту та актуалізація локальної історії.

“Пробіг відбуватиметься по залишках старої залізниці, яка йшла від Станіслава, в той час, до Гусятина. Зареєструватись можна буде в неділю, 12 травня. З 10 до 12 години буде працювати мандатна комісія на старті забігу,” – розповідає Дмитро Романишин.

Реєструвати учасників будуть в чотирьох категоріях: професіонали (дорослі), професіонали (юнаки та дівчата), аматори будь-якого віку, які бігтимуть дистанцію 15,2 км, а діти долатимуть три кілометри. Фінішуватимуть біля річки Дністер, де ще є залишки залізнодорожнього моста. Максимальна кількість учасників – 100 осіб.

Слід зазначити, що забіг відбувається не трасою, а по пересічній місцевості: лісом, полем, місцевою дорогою.

У кожній категорії буде три призових місця. За перші місця – плануюються фітнес-годинники, а за другі й треті – подарунки від Тлумацької райради.

“Ми пробігатимемо дуже цікаві місця: австрійський тризуб, найбільший в Україні, колишні невеликі залізничні вокзали. Австрійська залізниця проходила ж через Нижнів, Антонівку, Олешів, Остриню, Клубівці, Тисменицю та Хриплин. З часом, думаємо, що зможем бігти й справжній півмарафон – 21 км. Дуже багато праці потрібно в це вкласти. Адже десь ділянка заросла лісом,” – каже Дмитро Романишин.

Вартість участі в заході – 50 гривень. Кошти, відтак, вкладуть в розвиток траси. А всіх, хто фінішує – очікує святковий стіл на річці Дністер.

Дата: 12 травня 2019 року, неділя

Дистанції: 15 км для дорослих і 3 км для дітей

Вартість реєстрації: благодійний внесок 50 грн

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У рамках “Бюджету участі” Франківськ пропонують перетворити на спортивне місто для молоді

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X