WestNews.com.ua

Продовжується ремонт одного з дворів на вулиці Івана Павла ІІ. ФОТО

16.09.2020, 16:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Івана Павла ІІ, 17-19 вже зовсім скоро стане зручним та комфортним для мешканців. Відремонтована проїжджа частина, облаштовані паркомісця, дитячий майданчик та вуличні меблі – ось це бачитимуть із свої вікон жителі прилеглих будинків.

Мешканці розповідають, що на ремонт подвір’я чекали 2 роки, і зараз дуже радіють ,що зміни почалися. «Ці будинки здані ще у 88 році. І з того часу тут не ремонтували прибудинкову територію. Ми з активними жителями дбаємо про наші будинки. Завдяки участі у різних програмах ми відремонтували труби водопостачання, зробили ремонт у під’їзді. А за прибудинкову територію звернулися до міського голови. І зараз в нас почали роботи», – розповідає голова ЖБК 14 Оксана Калинюк.

Депутатка міської ради від цього мікрорайону Маріанна Смаль зауважує, що цей двір став так би мовити завершальним етапом. Адже навколишні адреси вже впорядкували. «Нарешті дійшла черга до 19 будинку. Зараз роблять проїжджу частину, тоді будемо встановлювати дитячий майданчик та облаштовувати стоянку для авто. Після цього перейдемо до Івана Павла ІІ, 17», – запевнила депутатка.

За проектом передбачено 300 метрів квадратних проїжджої частини. А близько 200 квадратів відведено під парковку.

«Зараз ведуться роботи на Івана Павла ІІ, 17-19. Тішуся, що зовсім скоро він поповнить список впорядкованих дворів. Важливо не лише облаштовувати центральну частину, але й дбати про мікрорайони. Над цим інтенсивно працюємо. І можу з упевненістю стверджувати, що Івано-Франківськ виріс. І у сфері благоустрою, зокрема», – резюмував міський голова Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті відремонтували дорогу “Золотого кільця Карпат”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X