WestNews.com.ua

Проект “КОЛО-БО-РАЦІО”: Франківський драмтеатр розпочинає створення імерсивної вистави

30.06.2020, 13:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Івано-Франківський драмтеатр розпочав роботу над великим інклюзивним мистецьким проектом “КОЛО-БО-РАЦІО”. Суть якого полягає в участі разом у мюзиклі людей з інвалідністю та артистів театру.

“За даними Міністерства соціальної політики, в Україні – 2,6 млн людей з інвалідністю. Це 6% усього населення. ВООЗ наводить інші цифри: 15% ( 6,7 млн). Навіть неточність у цифрах доводить: люди з інвалідністю для багатьох існують наче в іншому вимірі, і не кожен із нас розуміє, як себе поводити, про що говорити, як реагувати. Ми пропонуємо спробувати вести діалог на ціннісних засадах поваги до особистості. Франківський драмтеатр – за комунікацію на рівних”, – інформує в себе на сторінці в мережі Facebook Франківський драмтеатр.

Театр запрошує на майстеркласи акторської майстерності людей із інвалідністю. Надіслати свою заявку можна за цим посиланням.

“Якщо під час проходження майстеркласів ви зрозумієте, що театр – це любов, а ви маєте ресурси, бажання і можливості взяти участь у постановці мюзиклу для родинного перегляду, ми запросимо вас до участі у виставі”, – йдеться в дописі.

Довідково: Імерсивний театр фокусується на глядацькому досвіді та участі в постановці. Як правило, сам сценарій таких постановок вибудовується для створення у глядачів відчуття співучасті в сюжеті. Технологічна методика може бути різною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Фільмовий вечір: що подивитися, щоб покращити свій настрій

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X