WestNews.com.ua

Прокуратура через суд стягує майже 200 тис грн за використання землі в Івано-Франківську

23.10.2019, 17:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Івано-Франківська місцева прокуратура заявила позовну заяву в інтересах держави до господарського суду області про стягнення із суб’єкта господарювання понад 184 тис. грн за використання земельної ділянки.

Як з’ясувала прокуратура, товариство користувалося ділянкою в обласному центрі без правовстановлюючих документів, повідомляє WestNews із посиланням на обласну прокуратуру.

Таким чином, упродовж близько двох років до бюджету м. Івано-Франківська не надходили кошти за землю комунальної власності.

У зв’язку з цим, прокуратура в судовому порядку вимагає стягнути безпідставно збережені кошти за використання ділянки без оформлення документів у розмірі орендної плати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 18-річного підозрюваного у жорстокому вбивстві жителя Долини взято під варту

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X