WestNews.com.ua

Прокуратура Івано-Франківської області через суд вимагає від підприємця сплатити повий внесок у сумі понад 6 млн грн

24.02.2019, 18:46  |  Автор:   Власенко Власта

Прокуратурою області вжито заходів представницького характеру з метою стягнення із одного з підприємств на користь виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  заборгованості по сплаті пайового внеску в розмірі  понад 6 млн грн, інформує WestNews.

Підставою для звернення до суду став той факт, що замовник будівництва спортивно-відпочинкового комплексу з підземним паркінгом, багатоповерхових житлових будинків із приміщеннями господарського призначення та благоустроєм прибережної зони річки Бистриця Солотвинська всупереч вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та договору з виконавчим комітетом міської ради не сплативпайовий  внесок, призначений для створення та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, хоча ще в грудні 2017 року закінчений будівництвом об’єкт прийнято в експлуатацію.
Справа перебуває на розгляді в Господарському суді Івано-Франківської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура передала до суду справу щодо побиття колишнього мера Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X