WestNews.com.ua

Прокуратура таки домоглася повернення земельної ділянки громаді на Рогатинщині

24.04.2019, 17:27  |  Автор:   Менів Андрій

Західним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури Івано-Франківської області на рішення Господарського суду Івано-Франківської області та повернуто одній із сільських рад Рогатинського району земельну ділянку площею 1,2 га.

Підставою для звернення органів прокуратури з позовом до суду стало прийняття органом місцевого самоврядування незаконного рішення щодо передачі одному з підприємств району земельної ділянки та використання її суб’єктом господарювання без достатніх правових підстав, за відсутності технічної документації із землеустрою та без реєстрації договору оренди земельної ділянки.

При цьому Господарський суд Івано-Франківської області, винісши рішення про скасування  рішення сільської ради, яким незаконно передавалась у користування земельна ділянка, відмовив у задоволенні вимоги про повернення земельної ділянки органу місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура повідомила про підозру зловмиснику, який п’ять років обкрадав церкви та сільські ради на Долинщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X