WestNews.com.ua

Прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно закупівлі УЗД-апарату для перинатального центру. ВІДЕО

23.07.2018, 17:32  |  Автор:   Власенко Власта

Як уже повідомляв WestNews, депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін завітав до директора КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр». Зокрема, він звинуватив керівництво закладу у незаконній розтраті коштів платників податку.

Обласна прокуратура порушила справу за зверненням Андріана Волгіна.

До нас надійшла заява депутата міськради, що посадовими особами міського перинатального центру була вчинена розтрата коштів в сумі 1 мільйона 300 тисяч. За цим фактом відкрите кримінальне провадження”, – каже речниця прокуратури Надія Теслін.

Детальніше у сюжеті ТРК “РАІ”:

Нагадаємо, директор перинатального центру розповів, що після зустрічі з депутатом він звернувся в поліцію, у тому числі і кіберполіцію. Бо якщо є якісь порушення, хай компетентні органи розберуться, дослідять і винесуть відповідне рішення, а також подадуть до суду.

Також він додає, що пан Волгін наголосив, що вартість такого апарату УЗД –  650 тис. грн., що втричі менше, ніж ми заплатили за це обладнання. При цьому депутат не повідомив інформації, яка фірма продає по такій дешевій ціні,  її реквізити, та про який саме апарат УЗД  йдеться, яка його комплектація.

“Новий апарат УЗД був доставлений у опечатаних ящиках. Обладнання виготовлене  18.05.2017 року, змонтоване постачальником, там  працюють усі системи і датчики. На апарат надали гарантію 12 місяців. Працівники УЗД відділення випробовували новий апарат  – він відповідає усім сучасним вимогам”, – пояснює директор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перинатальний центр закупив обладнання у вигляді застарілого, того, що вийшов з виробництва, – Волгін. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

23.07.2018, 17:32  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X