WestNews.com.ua

Прокуратура відстояла у суді право одного з держпідприємств на користування земельними ділянками площею понад 4 га

13.02.2020, 14:34  |  Автор:   Менів Андрій

Тисменицьким районним судом задоволено позов прокуратури Івано-Франківської області в інтересах держави в особі державного підприємства про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками.

Причиною звернення до суду стало те, що місцевий підприємець, незважаючи на наявність судового рішення, прийнятого ще у 2012 році, про повернення земельних ділянок постійному лісокористувачу та виконання зазначеного рішення шляхом фактичної передачі їх законному володільцю у 2016 році, не вжив заходів для демонтажу огорожі по периметру ділянок, інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Зазначене унеможливлювало доступ працівників підприємства та звичайних громадян до земель лісового фонду. Відповідно до ухваленого рішення підприємець повинен демонтувати огорожу за власний рахунок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура скерувала до суду позов щодо самовільно зайнятої земельної ділянки вартістю понад пів мільйона гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X